wtorek, 19 sierpnia 2014

Idealny pomocnik w odchudzaniu..

DIET PARTNER – FAZA 1 ATAK


SUPLEMENT DIETY
METABOLIZM + UCZUCIE SYTOŚCI

Na początku diety, kiedy dostarczamy naszemu organizmowi mniej kalorii z pożywienia, nasze ciało, a w szczególności żołądek, musi przyzwyczaić się do spadku wartości energetycznej. Możesz wtedy doświadczać napadów doskwierającego głodu.

Diet Partner Faza 1 Atak wspomaga utratę masy ciała(1) od pierwszych dni diety: po 5 dniach, zmniejszenie uczucia głodu i wzrost motywacji do dalszej diety u 91% kobiet.


Sposób użycia:

Pół godziny przed głównymi posiłkami rozpuścić zawartość jednej saszetki w dużej szklance wody (200 ml), dobrze wymieszać i wypić natychmiast po przygotowaniu.
Następnie, dla optymalnych rezultatów, należy wypić 1 lub 2 duże szklanki wody.  Stosować przez 5 dni lub dłużej, w zależności od potrzeb.

3 saszetki/dziennie Smak czerwonych owoców.


DIET PARTNER – FAZA 2 WYSZCZUPLANIE


SUPLEMENT DIETY
METABOLIZM + ZMĘCZENIE*

Każda kobieta jest inna jeżeli chodzi o odchudzanie: dla niektórych jest to proces szybki i łatwy, podczas gdy innym sprawia zdecydowanie więcej trudności.

Aby towarzyszyć każdej kobiecie podczas aktywnej fazy diety, laboratoria innéov stworzyły Diet Partner Faza 2 Wyszczuplanie.


Sposób użycia: 

1 kapsułka dziennie przed głównym posiłkiem podczas wyszczuplającej fazy diety. Stosować przez 1 miesiąc lub dłużej, w zależności od potrzeb.

DIET PARTNER – FAZA 3 STABILIZACJA


SUPLEMENT DIETY
METABOLIZM + MIĘŚNIE

Po zakończeniu diety, faza stabilizacji jest kluczowym krokiem do jej efektywności. Pomijanie tej fazy jest główną przyczyną niepowodzenia większości diet. Co drugiej kobiecie udaje się ustabilizować wagę dzięki przestrzeganiu tej fazy, podczas gdy tylko co czwarta, pomijając fazę stabilizacji utrzymuje efekty diety.

To właśnie dlatego laboratoria innéov stworzyły Diet Partner Faza 3 Stabilizacja, aby towarzyszyć Ci również po zakończeniu diety.

Sposób użycia: 

2 kapsułki dziennie w czasie głównego posiłku, podczas fazy stabilizacji, po zakończeniu diety. Minimum 10 dni stosowania na każdy utracony kilogram.
VICHY Inneov diet kompletny program 3 suplementów diety Gdzie możemy dostać?


 http://dermolab.pl/product-pol-15073-VICHY-Inneov-diet-kompletny-program-3-suplementow-diety.html