wtorek, 24 czerwca 2014

...gdy chcesz coś ukryć na ciele..
 

 Jakiś czas temu, na półkach aptecznych, pojawił się bardzo ciekawy, aczkolwiek niedoceniany, kosmetyk kolorowy do ciała. Co to takiego????Vichy Dermablend do ciała

 Jest to kosmetyk, którego zadaniem jest ukrycie pewnych niedoskonałości. Dzięki temu, iż bardzo dobrze kryje, możemy zakamuflować takie defekty na naszym ciele jak: rozstępy, cellulit, blizny, bielactwo, siniaki, popękane naczynka.
Dodatkowym jego atutem jest odporność na ścieranie oraz nie brudzenie ubrań. Jak to możliwe?? Po  prostu zawiera wysokie stężenie pigmentów mineralnych.
Nie zapycha porów, nie posiada zapachu, jest przebadany dermatologicznie oraz zawiera ochronę UVA/UVB : SPF 15. Występuje w 3 kolorach dzięki czemu każdy dobierze odpowiedni odcień. Idealnie komponuje się ze skórą oraz fantastycznie rozsmarowuje. Bardzo ekonomiczny.

Utrzymuje się do 16 h. Aby przedłużyć jego trwałość możemy zastosować transparenty, zmikronizowany puder utrwalający Dermablend. Przedłuża on trwałość o kolejne 2 h. Co ważne???   Nie podkreśla on niedoskonałości skóry oraz nie zmienia koloru pudru. Nie wysusza skóry, zapewniając jednocześnie świeży i naturalny wygląd. Nie zawiera substancji zapachowych.

 

Dowodem idealnego krycia jest chociażby reklama produktu umieszczona poniżej.