wtorek, 3 czerwca 2014

Dopełnienie serii Aqualia..  Dziś chciałabym opisać kremik, o którym już wspomniałam ostatnio.. a mianowicie Aqualia Thermal. Jest to propozycja firmy Vichy dla kobiet w każdym wieku potrzebujących długotrwałego i równomiernego nawilżenia. 


  W zależności od rodzaju cery możemy sięgnąć po jedną z dwóch konsystencji: lekką (cera normalna i mieszana) i bogatą (cera sucha). Obie idealnie się wchłaniają, nie pozostawiając nieprzyjemnego, tłustego filmu na skórze. Zawartość gliceryny sprawia, iż cera jest długotrwale nawilżona i gładka. W bogatej wersji dodatkowo użyto masła Shea 
dla mocniejszego nawilżenia i zatrzymania wody w skórze. Podobnie jak serum z tej serii, kremy zawierają unikalne połączenie trzech cukrów z wodą termalną Vichy. 

AQUALIA THERMAL KONSYSTENCJA LEKKA 
  Osoby, które miały już przyjemność spróbować kosmetyk chwalą sobie szybkie zredukowanie wszelkich oznak odwodnienia skóry. Dodatkowo uważają, iż sprężystość skóry jest zdecydowanie poprawiona a twarz wygląda promiennie i świeżo. 


  Ja już dziś zaczynam testować kremik i nie omieszkam podzielić się swoimi odczuciami. Z chęcią poznam również Wasze. Zapraszam do udzielania komentarzy :)