środa, 13 lipca 2011

Bioxet- koniec z niechcianym owłosieniem


Ziołowy który trwale redukuje niepożądane owłosienie oraz pielęgnuje i chroni skórę przed wysuszeniem. Dzięki odżywczej formule preparatu nie ma potrzeby stosowania dodatkowych środków nawilżających. Bioxet można bezpiecznie aplikować na wszystkie części ciała, łącznie z twarzą. Po zastosowaniu kremu całkowicie wchłonięty przez skórę, wpływa na osłabienie procesu wyrastania włosów. Jego działanie nie polega na niszczeniu, wypalaniu czy rozpuszczaniu włosów, nie wywołuje zatem żadnego nieprzyjemnego zapachu i nie podrażnia naskórka. Wystarczy zastosować jedną ze zwykłych metod depilacji np. depilatory, a następnie na dokładnie umytą skórę nałożyć niewielką warstwę kremu. Czynność powtarza się codziennie dopóki włoskie nie osiągną odpowiedniej długości nadającej się do depilacji.

Stosując preparat Bioxetregularnie przez kilka miesięcy, można na stałe zapomnieć o uciążliwym i niechcianym owłosieniu.

Co więcej, aplikowany po kąpieli może zastąpić zwykły balsam do pielęgnacji ciała. Efekty widać już po trzech miesiącach. Liczba wyrastających włosów, słabszych i krótszych zmniejszy się nawet o połowę. Regularne aplikacje prze 8-10 miesięcy sprawią, że problem niechcianego owłosienia zniknie na zawsze.