wtorek, 14 czerwca 2011

Pharmaceris Emoliacti seria do skóry suchej i bardzo suchej

Pharmaceris emoliacti cena każdego produktu ok: 31 zł.
Sucha skóra jest bardzo częstym problemem zarówno u dzieci jak i dorosłych. Osoba mająca w dzieciństwie lub młodości problemy z alergią skórna niemal w 100% może być pewna że w życiu dojrzałym będzie miała skórę suchą. Najczęściej suchość skóry pojawia się około 30-stego roku życia. Skóra sucha jest na ogół cienka, zazwyczaj zaczerwieniona na skutek prześwitywania naczyń krwionośnych, prawie zawsze matowa z zamkniętymi i niewidocznymi porami. Cechuje ją także szorstkość, zmniejszenie elastyczności i kruchość, uczucie ściągania, pieczenia, mrowienia i swędzenia. Brakuje jej miękkości i dość szybko powstają na niej zmarszczki. Rozwiązaniem na te problemy może okazać się seria dermoksoemtyków Pharmaceris Emoliactti stworzona właśnie z myśla o skórze suche, bardzo suchej a również z AZS.

P
harmaceris Emoliacti krem nawilżajacy na noc 50 ml
silnie nawilża skórę suchą i bardzo suchą. Dermokosmetyk do twarzy posiada właściwości silnie nawilżające, wygładzające oraz zmękczające dzięki czemu skóra szybko uzyskuje efekt intensywnego nawilżenia.
Pharmaceris E krem zawiera kopleks peptydowo-ceremidowy stymulujacy procesy naprawy uszkodzonego naskórka oraz przywraca prawidłowe procesy złuszczania naskórka. Dermokosmetyk posiada właściwości odżywcze i nawilżajace. Chroni naturalną barierę skóry, przywraca jej komfort. Dermokosmetyk Pharmaceris E do twarzy to znakomity preparat nawilżający i wygładzajacy. Dermokosmetyk nie barwników.


Pharmaceris Emoliacti krem nawilżajacy na dzień 50 ml
silnie nawilża skórę suchą i bardzo suchą. Dermokosmetyk do twarzy posiada właściwości silnie nawilżające, wygładzające oraz zmękczające dzięki czemu skóra szybko uzyskuje efekt intensywnego nawilżenia. Pharmaceris E krem zawiera kopleks peptydowo-ceremidowy stymulujacy procesy naprawy uszkodzonego naskórka oraz przywraca prawidłowe procesy złuszczania naskórka. Dermokosmetyk do ciała posiada właściwości odżywcze i nawilżajace. Po nałożeniu na skórę krem tworzy warstę ochronną dzięi filtrom SPF 20, który zabezpiecza skórę przed promieniami UV. Dermokosmetyk Pharmaceris E do twarzy to znakomity preparat nawilżający i wygładzajacy. Dermokosmetyk nie zawiera substancji zapachowych ani barwników.

Pharmaceris Emoliacti emolientowy żel do mycia 250 ml
znakomicie nawilża skórę suchą i bardzo suchą. Dermokosmetyk do ciała posiada właściwości silnie nawilżające, regenerujące oraz natłuszczające dzięki czemu skóra szybko uzyskuje efekt intensywnego nawilżenia. Pharmaceris E żel zawiera emolianty oraz:
- olej canola
- olej sojowy
Składniki te sprwiają że żel ma właściwości łagodzace, zmiękczajace, odzywcze oraz doskonale wiąże wodę w naskórku chroniąc ją przed odwodnieniem.
Dermokosmetyk do ciała posiada właściwości odżywcze i nawilżajace. Po nałożeniu na skórę zel tworzy film ochronny, który zabezpiecza skórę przed wysuszeniem. Żel odbudowuje płaszcz hydrolipidowy skóry, zapobiega utracie wody z naskórka i redukuje wysuszenie oraz łuszczenie. Dermokosmetyk Pharmaceris E do ciała to znakomity preparat nawilżajacy, który sprawdza się również przy pielęgnacji skóry bardzo suchej a nawet atopowej. Żel natłuszca, odżywia, eliminuje szorstość oraz nawilża w 86% . Dermokosmetyk nie zawiera substancji zapachowych ani barwników.

Pharmaceris Emoliacti kremowa emulsja do ciała 300 ml
znakomicie nawilża skórę suchą i bardzo suchą. Dermokosmetyk do ciała posiada właściwości silnie nawilżające, regenerujące oraz natłuszczające dzięki czemu skóra szybko uzyskuje efekt intensywnego nawilżenia. Pharmaceris E emulsja do ciała zawiera komleks z :
- oleju avokado
- wit. EDzięki takiemu połaczeniu składników dermokosmetyk do ciała posiada właściwości odżywcze i nawilżajace. Po nałożeniu na skórę krem tworzy film ochronny, który zabezpiecza skórę przed wysuszeniem. Emulsja odbudowuje płaszcz hydrolipidowy skóry, zapobiega utracie wody z naskórka i redukuje wysuszenie oraz łuszczenie. Dermokosmetyk Pharmaceris E do ciała to znakomity preparat nawilżajacy, który sprawdza się również przy pielęgnacji skóry bardzo suchej a nawet atopowej. Gliceryna oraz alantoina daje kosmetykowi właściwości kojące i łagodzące. Emulsja natłuszca, odżywia, eliminuje szorstość oraz nawilża w 100% .
Dermokosmetyk nie zawiera substancji zapachowych ani barwników.

Pharmaceris Emoliacti regenerujący krem-masło do ciała 225 ml
znakomicie nawilża skórę suchą i bardzo suchą. Dermokosmetyk do ciała posiada właściwości silnie nawilżające, regenerujące oraz natłuszczające dzięki czemu skóra szybko uzyskuje efekt intensywnego nawilżenia. Pharmaceris E krem masło zawiera wyciągi z:
- oleju avokado
- oleju babassu
- wosku przszelego
Takie składniki zapewniaja dermokosmetykowi do ciała właściwości odżywcze i nawilżajace. Po nałożeniu na skórę krem tworzy film ochronny, który zabezpiecza skórę przed wysuszeniem. Dzięi zawartości kompleksu witamin: A i E Emoliacti regenerujacy krem- masło skutecznie regeneruje i odżywi suchą skórę. Dermokosmetyk Pharmaceris E do ciała to znakomity preparat nawilżajacy, który sprawdza się również przy pielęgnacji skóry bardzo suchej a nawet atopowej. Gliceryna oraz alantoina daje kosmetykowi właściwości kojące i łagodzące. Krem masło natłuszca, odżywia, eliminuje szorstość u ponad 89% badanych. Dermokosmetyk nie zawiera substancji zapachowych ani barwników.