czwartek, 2 czerwca 2011

Elancyl żel do masażu wyszczuplajacego z masażerem

Przed nieprzystąpieniem do wykonywania masażu z użyciem szczotki należy ją zwilżyć. Masowane okolice mogą ulec zaczerwienieniu i skóra może stać się w tych miejscach rozgrzana. Jest to prawidłowa reakcja wywołana stymulującym wpływem masażu na mikrokrążenie. Masaż należy wykonywać raz dziennie, bez zwiększenia jego częstości.
Elancyl zestaw do masażu wyszczuplającego.
cena: 96 zł. Kup Teraz

 • Przygotuj skórę
  Polewaj ciepłą wodą uda i pośladki przez 10 sekund, aby je rozgrzać. Rozgrzanie przygotuje skórę i tkankę podskórną do masażu. Włóż końcówkę tuby do otworu w górnej części szczotki, a następnie wyciskaj zawartość przez 4 do 5 sekund. Gdy zwilżysz szczotkę żel od razu zacznie wytwarzać pianę.
 • Stymulacja skóry wewnętrznej strony ud
  Masuj w górę i w dół 4 do 5 razy, wykonując okrągłe ruchy do dołu. Czynność ta aktywuje mikrokrążenie i dogłębnie oddziałuje
  na „skórkę pomarańczową”.
 • Aktywacja skóry zewnętrznej ud i pośladków
  Masuj od 4 do 5 razy ruchami okrężnymi z góry do dołu. Czynność ta aktywuje mikrokrążenie i dogłębnie oddziałuje na „skórkę pomarańczową” oraz zwiększa elastyczność tkanek i aktywuje eliminację toksyn. W celu uzyskania optymalnych rezultatów napnij uda i pośladki w trakcie masażu.

 • Drenaż skóry zewnętrznej strony ud i pośladków
  Masuj od 4 do 5 razy od zewnętrznej części uda do przodu, trzymając ręce bardzo blisko przy skórze. Czynność ta poprawia dotlenienie tkanek i usuwa toksyny.
M  Masuj okolcie skóry z zaawansowanym cellulitem szerokimi ruchami kolistymi, trzy razy zgodnie z ruchem wskazówek zegara i trzy razy w  odwrotnym kierunku.