czwartek, 5 maja 2011

Pudry z filtrami SPF 50+

Pudry z wysokimi filtrami ochronnymi  SPF 50 + to znakomity wynalazek dla osób o skórze wrażliwej skłonnej do poranień, również posłonecznych z widocznymi niedoskonałościami skóry czy przebarwieniami. Tego typu podkłady to krem z filtrem i podkład korygujący w jednym. 
Podkłady z filtrami SPF 50 +  zapewniają bardzo wysoką ochronę przeciwsłoneczną, chronią skórę przed niekorzystnym wpływem słońca. Najczęściej z myślą o skórze wrażliwej producenci wykorzystują filtry mineralne, które są znacznie bardziej delikatne dla skóry.
Tego typu podkłady to również korekcja wszelkich niedoskonałości skóry. Podkład niweluje nierówności skóry, zaczerwienienia, pęknięte naczynka krwionośne czy przebarwienia. Wyrównują koloryt skóry i optycznie ją wygładzają.
Pudry z najwyższymi filtrami najczęściej mają formę kompaktową, łatwą do schowania w torebce oraz prostą w aplikacji. Wystarczy otworzyć pudełeczko i za pomocą zawartej w środku gąbeczki nałożyć puder  na twarz. W lusterku zamocowanym w opakowaniu można kontrolować swój wygląd.
Na rynku dermokosmetycznym istnieje wiele tego rodzaju pudrów. A oto kilka z nich:


Avene puder ochronny chroni skórę i pozwala zamaskować niedoskonałości skóry, tuszuje przebarwienia i nierówności.  
Przeznaczony:
- skóra z tendencją do atopowego zapalenia skóry
- alergiczna skóra dzieci
- skóra reagująca alergicznie na filtry chemiczne lub substancje zapachowe
- świeże blizny
Zawiera filtry w 100% mineralne, Pre-tokoferyl o działaniu przeciwutleniającym oraz wodę termalną z Avene.
Nie zawiera filtrów chemicznych ani substancji zapachowych.
Poj. 10 g

SVR 50 Compact to produkt spełniający dwie funkcje: bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna i make-up w formie eleganckiego kompaktu. Każda kobieta sięgająca po wysoką ochronę przeciwsłoneczną nie musi martwić się o jakość swojego makijażu. SPF 50, chroni przed UVB i UVA, IR, matuje, ujednolica koloryt skóry, doskonale kryje niedoskonałości skóry.
Dodatkowe działanie antyoksydacyjne. SVR 50 Compact daje efekt nietłustego, pudrowego make-up, stapiającego się ze skórą. Pokrywa wszelkie niedoskonałości skóry takie jak naczynka, przebarwienia, bielactwo, ujednolicając koloryt skóry. Ważne jest, że nie daje efektu maski i nie powoduje powstawania zaskórników. Receptura oparta na czystych filtrach mineralnych (bez filtrów chemicznych), bez środków zapachowych, odporna na pot i wodę, doskonale sprawdza się przy wrażliwej skórze. Do nakładania służy delikatna gąbeczka, co ułatwia dokładną aplikację produktu.

Wskazania: skóra wrażliwa, tłusta, skłonna do przebarwień, bielactwo, ekstremalne nasłonecznienie.
Poj. 10 g.