wtorek, 12 kwietnia 2011

Toleriane Ultra - Ekspert do pielęgnacji skóry wrażliwej i alergicznej

La Roche - Posay wprowadziło do linii Toleriane nowy preparat przeznaczony do pielęgnacji cery wrażliwej, nadreaktywnej, alergicznej. Kosmetyk skierowany jest do skóry która bardzo silnie reaguje na działanie czynników zewnętrznych i wymaga szczególnej pielęgnacji by zminimalizować ryzyko podrażnienia skóry.
Toleriane Ultra posiada ograniczoną ilość składników aktywnych by zmniejszyć ryzyko podrażnienia skóry. Formuła kosmetyku opiera się na czterech składnikach:
  •  Neurosensyne - składnik o działaniu kojącym i łagodzącym podrażnienia. Jest to peptyd o działaniu przeciwzapalnym składającym się z dwóch aminokwasów: Argininy + Tyrozyny. Te substancje są identyczne z substancjami naturalnie produkowanymi przez nasz organizm. 
  • Gliceryna- posiadająca właściwości nawilżające. Ma ona bardzo silne właściwości zatrzymuje wilgoć.
  • Woda termalna z La Roche - Posay, która posiada duże stężenie minerałów, zwłaszcza selenu, co daje jej właściwości kojące i łagodzące podrażnienia.
Krem La Roche - Posay Ultra nie zawiera parabenów, środków zapalnych, alkoholu, barwinków ani lanoliny.
Preparat posiada bardzo lekka konsystencję, która szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze kleistej warstwy.
Innowację stanowi sterylne opakowanie, kremu zabezpieczające preparat prze utlenieniem oraz zanieczyszczeniami co stanowi dodatkowe zabezpieczenie skóry przed podrażnieniem.

Poj. 40 ml.