czwartek, 7 kwietnia 2011

Nowości Vichy LiftActiv źródło odnowy skóry

Marka Vichy to jedna z najbardziej znanych firm dermokosmetycznych na rynku polskim. Vichy oferuje szeroką gamę dermokosmetyków do twarzy i ciała, których formuła zawsze oparta jest o nowe technologie, opatentowane składniki oraz wodę termana Vichy.
W marcu 2011 roku marka wprowadziła ulepszoną formułę kremu przeciwzmarszczowego będącego zastępstwem linii Liftactiv CxP skierowanego do skóry dojrzałej między 40 a 50 rokiem zycia.
LiftActiv źródło odnowy skóry to połączenie efektu liftingujacego oraz długotrwałego uczucia komfortu, czego efekty widoczne są niemal natychmiast. Preparaty do twarzy na noc oraz na dzień mają za zadanie odbudowywać włókna kolagenu i elastyny w skórze stymulując je do regeneracji w warstwach skóry: brodawkowej oraz siateczkowej. Dzięki tym właściwościom kremy ujędrniają skórę, wygładzają trwałe zmarszczki oraz doskonale nawilżają skórę.
Głównym składnikiem aktywnym linii LiftActiv jest Ramnoza, cukier pochodzenia roślinnego pozyskiwany z brazylijskich drzew np. brzozy brodawkowatej. Składnik ten pobudza komórki fibroblastów do wytwarzania włókien kolagenu, które odpowiedzialne są za jędrność i młody wygląd cery. Obok Ramnozy w kosmatych jest również witamina C oraz woda termalna.