czwartek, 3 lutego 2011

Essentielles - Zupełnie inna gama dermokosmetyków Vichy

Vichy to najbardziej znana marka dermokosmetyków na rynku polskim. Nie ma kobiety, która nie słyszałaby o preparatach Vichy. 
Kosmetyki te dostępne są niemal w każdej aptece, ale nie wszystkich na nie stać. Aby zaprezentować markę, firma Vichy wprowadziła w roku 2009 linię preparatów  Essenielles, które są dostępne w bardzo korzystnych cenach. 
Essentielles to gama preparatów do pielęgnacji ciała i twarzy: mleczko nawilżająco odżywcze do ciała, żel pod prysznic, mleczko do demakijażu, krem nawilżająco odżywczy do skóry suchej oraz krem do skóry normalnej i mieszanej. Pod koniec roku 2010 do gamy dołączył jeszcze jeden produkt, krem do rąk.
Essentielles gama kosmetyków nawilżających do codziennej pielęgnacji to  rewelacyjna kuracja  zarówno regenerująca jak i  ochronna. Głównym składnikiem dermokosmetyków Essentielles jest róża. Róża od zawsze była ceniona i wykorzystywana przez farmaceutów, zawiera polifenole, które w warunkach naturalnych chronią kwiaty przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i zapewniają im świeżość. Ekstrakcja na zimno z płatków róży umożliwia wyodrębnienie składników aktywnych z zachowaniem cennych właściwości ochronnych.
Kosmetyki Esentielles doskonale nawilżają skórę, dając efekt długotrwałego komfortu. Po kilkudniowej kuracji da się odczuć intensywne odżywienie. Dzień po dniu skóra otrzymuje "zastrzyk" energii, staje się promienna i emanująca blaskiem.
Zobacz więcej na: