piątek, 28 stycznia 2011

Wrastające włoski to już nie problem!

Podczas depilacji lub golenia często dochodzi do podrażnień mieszków włosowych czego konsekwencją stają się miejscowe zapalenia spowodowane wrastaniem włosków. Podrażnienie mieszków włosowych, a w konsekwencji wrastanie włosków najczęściej ma miejsce po stosowaniu metod depilacji np. wosk, elektryczne depilatory.
Aby zapobiec wrastaniu włosków warto stosować preparaty po goleniu kojące podrażnienia.
Avene zaprezentowało innowacyjny preparat zapobiegający wrastaniu włosków skierowany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn Dermo-K.
Dermo-K jest unikalnym produktem, odpowiadającym na powszechny i uciążliwy problem włosów wrastających po goleniu. Dzięki działaniu składników aktywnych Dermo-K sprawia, że na skórze pojawia się mniej grudek z wrastającymi włosami, golenie staje się łatwiejsze i mniej bolesne. Skóra jest bardziej gładka i odzyskuje zdrowy wygląd.
Dzięki specjalnie dobranym składnikom aktywnym krem Dermo-K ułatwia wydostanie się włosa poza obręb mieszka włosowego, zapobiega ryzyku zadkażenia oraz łagodzi podrażnienia. 
Właściwości:
  •  Działa zmiękczająco i złuszczając na naskórek  (Kwas glikolowy i mocznik ułatwiają wydostanie się wrastającego włosa poza mieszek włosowy) 
  • Działa antybakteryjnie (Siarczan miedzi i siarczan cynku zapobiegają ryzyku nadkażenia)
  • Koi i łagodzi podrażnienia (Dzięki zawartości wody termalnej Avène, alkoholu batylowego i α-bisabololu łagodzi podrażnienia powstające podczas golenia)
Zobacz gdzie można kupić krem Avene Dermo - K:
  1. Sklep internetowy dermolab.pl