wtorek, 18 stycznia 2011

Innowacja w walce z Łojotokowym zapalniem skóry

Łojotokowe zapalenie skóry  to jedna z najczęściej spotykanych chorób skóry. Problem ten dotyczy zarówno dorosłych jak i dzieci. Choroba ta objawia się jako suche, białe lub żółtawe łuski, które powodują świąd.  ŁZS może być uwarunkowane genetycznie.

Firma  La Roche - Posay stworzyła innowacyjny produkt, który jak wynika z badań niemal w 100% usuwa objawy Łojotokowego Zapalenia Skóry.
Kerium DS krem to krem, który wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, aby walczyć z objawami i przyczynami skóry łojotokowej. Dzięki zawartości cynku krem reguluje wydzielanie sebum, Piroktonianu Olaminy ma działanie przeciwgrzybiczne i przeciwbakteryjne, a lipoaminokwasy skutecznie łagodzą podrażnienia.

Kerium DS zawiera innowacyjny składnik Dermobiotyk Termalny, który odnawia naturalną barierę ochronną skóry, poprzez wzmocnienie mechanizmów obronnych, przeciwdziałając skórze łojotokowej zarówno jeśli chodzi o jej przyczyny, skutki, jak również zapobiegając jej nawrotom.
Rezultaty działania kremu widoczne sa już po 4 tygodniach kuracji KERIUM DS spektakularnie redukuje objawy skóry łojotokowej, a jego długofalowe działanie, skutecznie zapobiega jej nawrotom do 6 tygodni po zaprzestaniu kuracji.
Zobacz również:
Laboratorium urody - Łojotokowe zapalenie skóry