sobota, 4 grudnia 2010

Podkład Toleriane kryjący o elastycznej konsystencji - Nowość La Roche-Posay

Mam cerę mieszaną, dość wrażliwa, która ławo ulega podrażnieniom. Zawsze miałam problem z doborem podkładu do mojej cery, która w strefie T, czyli  czoło-nos-broda błyszczy się, na policzkach jest sucha. Mam trochę niedoskonałości na skórze więc zależy mi na tym aby je korygować, ale bez dodatkowego obciążania i tak tłustej skóry w strefie T. Idealnym rozwiązaniem, dla mojej cery okazał się podkład
La Roche - Posay Toleriane podkład korygujący w odcieniu 13. Pomimo właściwości kryjących, posiada dość lekką konsystencję, która znakomicie pozwala na rozprowadzenie kosmetyku na skórze. Podkład po kilku minutach delikatnie się wchłania i dopasowuje do skór,y przy tym doskonale niweluje niedoskonałości. No rewelacja. Ale dowiedziała się, że podkłady Toleriane są wycofywane przez producenta, a to był jedyny wprost wprost idealny dla mojej skóry.
Wzamian La Roche- Posay wprowadziło ulepszoną i powiększoną serię podkładów Toleriane. Zazwyczaj jeżeli coś jest dobre a później zostanie ulepszone to okazuje się, że to nie to samo, w tym negatywnym sensie. Ale nie tym razem! Zamówieła sobie podkład Toleriane korygujący o elastycznej konsystencji. Rzeczywiście konsystencja podkładu jest bardzo elastyczna, wręcz aksamitna, również dopasowuje się delikatnie do skóry tak jak poprzednia wersja a przy tym równie dobrze kryje. Naprawdę byłam zaskoczona, tym że podkład okazał się tak odpowiedni.

   Toleriane Teint podkład kryjący o elastycznej konsystencji ma za zadanie pokrywać wszelkie niedoskonałości skóry nie podrażniając jej przy tym i nie tworząc grubej warstwy. Jest polecany dla skór ultrawrażliwych oraz ze skłonnością do trądziku.

Toleriane dobrze się rozsmarowuje i rzeczywiście bardzo dobrze pokrywa wszelkie grudki i krosty. Po 2 - 3 godzinach od nałożenia, twarz nieco zaczyna błyszczeć, ale producent nie obiecywał matowania.
Podkład jest tak samo wydajny jak poprzedni Toleriane, nie trzeba go nakładać dużo, żeby dobrze pokryć twarz.
Podkład dobrze się trzyma, jest trwały, nie ściera się samoistnie i nie brudzi ubrań.  Nie zauważyłam żadnych oznak przesuszenia skóry, nie podrażnił mi skóry.  
La Roche Posay Toleriane Teint kojący podkład o elastycznej konsystencji  o pojemności 30 ml. koryguje wszelkie niedoskonałości skóry optycznie wygładzając naskórek dzięki swoim właściwościom kryjacym. Podkład doskonale ujednolica koloryt skóry nadając cerze zdrowy i promienny wygląd. Fluid przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wrażliwej skłonnej do podrażnień.
Podkład Toleriane o elastycznej konsystencji posiada przyjemną, aksamitna formę doskonale pozwalającą rozprowadzić się na skórze dzięki czemu nie pozostawia nierówności na cerze.

Działanie podkładu La Roche Posay Toleriane o elastycznej konsystencji:
  • Wysoka tolerancja;
  •  Bezzapachowy
  •  Bez konserwantów
  • Z filtrem SPF 25
  • Nie powoduje powstawania zaskórników
Podkład dostępy jest w odcieniach: 10,11,13, 15

Serie uzupełniające z Gamy  podkładów Toleriane:
  • La Roche Posay Toleriane puder mineralny w kamieniu: odcień 11, odcień 13
  • La Roche Posay Toleriane kremowy puder w kompakcie: odcień 11, odcień 13