poniedziałek, 29 listopada 2010

Ze świata dermokosmetyków dla Panów
La Roche-Posay to jedna z najbardziej znanych i cenionych firm dermokosmetycznych na rynku światowym. Wytwarza ona kosmetyki przeznaczone do różnych typów cer, ale przede wszystkim do skóry wrażliwej i alergicznej. Produkty kosmetyczne wytwarzane są na bazie wody termalnej La Roche-Posay, która nadaje preparatom kojące i łagodzące właściwości.
Dermokosmetyki  La Roche-Posay dzięki swoim znakomitym właściwościom pielęgnacyjnym zyskały zaufanie wśród pacjentów. Szeroka gama tych preparatów doskonale nadaje się do pielęgnacji skóry zarówno dzieci jak i dorosłych, lecz do tej pory brakowało La Roche-Posay linii kosmetyków przeznaczonych wyłącznie do pielęgnacji skóry mężczyzn. Od listopada 2010 roku producent zaprezentował nową linię La Roche-Posay  XY Homme. To specjalistyczna gama czterech preparatów do pielęgnacji cery mężczyzn:
  1. Pianka  do golenia bez mydła zmiękczająca zarost XY HOMME zawiera alantoinę, która ma właściwości łagodzące i bierze czynny udział w odbudowie bariery ochronnej skóry. Zaś obecne w jej składzie lipohydroksykwasy LHA™ o działaniu antybakteryjnym, oczyszczają zarost.
  2. Żel mikro-złuszczający  zmiękczający zarost  XY HOMME, zawiera alantoinę, która bierze udział w odbudowie bariery ochronnej skóry, lipohydroksykwas LHA™ o działaniu mikrozłuszczjącym, oraz antybakteryjnym, które oczyszcza zarost, a także glicerynę, która przeciwdziała podrażnieniom i wysuszaniu skóry. 
  3.  Nawilżający żel - krem wzmacniający barierę ochronną skóry XY HOMME zawiera trzy wyjątkowe składniki doskonałe przystosowane do pielęgnacji męskiej skóry. Gliceryna zapewnia nawilżenie dostosowane do fizjologii męskiej skóry. Stymulator syntezy lipidów międzykomórkowych wzmacnia barierę skórną przed odwodnieniem, zaś mangan zapobiega błyszczeniu się skóry i odświeża rysy twarzy.
  4. Normalizujący balsam po goleniu przeciw zaczerwienieniom XY HOMME dzięki zawartości alantoiny o właściwościach łagodzących odbudowuje barierę ochronną skóry, zaś polifenole o właściwościach antyrodnikowych, wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry i redukują zaczerwienienia.
Dermokosmetyki  dla mężczyzn La Roche -Posay zapewne znakomicie sprawdzą się przy pielęgnacji wrażliwego i podrażnionego goleniem naskórka. Dzięki właściwościom łagodzacym i regenerującym  ukoją skórę Panów.